חליפות לאירועים משפחתיים

זה קרה, האירוע שחיכיתם לו- הבן האהוב מתחתן, או הבת המהממת. הורי החתן והכלה, לאחר שקיבלו את הבשורה הטובה, מתחילים לחשוב על מתנות לזוג הטרי, לתכנן את החגיגה עצמה ולעזור בבחירת תלבושות לבני הזוג לעתיד. ואז  אימהות ואבות שוכחים שלבחור בגדים לחתונה של ילדם עבור עצמם זה גם עניין חשוב מאוד.

בבחירת בגדים לחתונה, כל ההורים זוכרים את טקס נישואיהם ומנסים באופן לא מודע להתלבש “כראוי” וחגיגית. לכן, בחתונות לעתים קרובות, ניתן לראות למשל את אם החתן בשמלה לבנה או את אבי הכלה בחליפה שחורה קלאסית. זה שגוי מיסודו. בחתונה צריכה להיות רק אישה אחת בשמלה לבנה – הכלה.

בוחרים חליפה לאבא של החתן

מה אביו של החתן צריך ללבוש לחתונה? כמובן, החליפה. המראה האידיאלי לגבר בוגר הוא שני החלקים הקלאסיים בכחול כהה, שוקולד או אפור. אבל מלבד אלה הקלאסיים, אבא יכול לשקול עוד כמה אפשרויות מעניינות יותר. את המראה החליפה  ישלים פפיון. כמו כן, אל תשכחו אביזרים. שעון מסוגנן הוא פתרון נהדר!

בוחרים חליפה לאבא של הכלה

מה ללבוש לחתונה של בנך ברור יותר או פחות, אבל מה ללבוש לחתונה של הבת שלך? אבות הכלה מודאגים גם מבחירת חליפה חגיגית, במיוחד אם החתונה מתנהלת באביב או קיץ, ביום חם, כשהיא תהיה מחניקה ולא נוחה . אז איך להתלבש לחתונה של אבי הכלה.

לקיץ תוכלו לבחור חליפה מבד קליל, לא יהיה בה חם. עדיף לבחור בצבעים בהירים. במיוחד לגבר אחרי גיל חמישים, , צבע החול, האפרפר וכל גווני הבז’ מתאימים.
גם יתאימו מכנסיים עם חולצת שרוול ארוך ועניבה. זהו ההרכב הפופולרי ביותר ליציאה לחגיגה בקיץ.

פונים לעזרה מקצועית

לפעמים קורה שהבגדים של ההורים שנבחרו יכולים לקלקל  את כל הרושם של החגיגה בקרב האורחים.

לכן, אם הורי החתן או הכלה מפקפקים בבחירתם, אז עדיף לפנות לסטייליסט מקצועי, הוא יבחר את התמונה האופטימלית ויסייע לכם בבחירת בגדים לחגיגה על סמך מגמות אופנה, מאפייני גוף והעדפות צבע.

אחים ושושבינים

כשבוחרים חליפה לאחים ושושבינים,  צריכים לשים לב שחליפות שהאורחים יבחרו לא יהיו יותר חגיגיות מאשר חתן עצמו. בגלל זה לשאר הגברים ניתן לבחור חליפות בצבעים קצת שונים ופחות דומיננטיים, אבל לא לשכוח שתהיה הומוגניות, ולא שכל אחד ישים צבע שונה, סטייל וסגנון שונה.

לא לשכוח לדבר עם חבריכם ומשפחה, כדי שתהיו והרמוניים מבחינת הצבעים, ככה בתמונות משפחתיות כולם יצאו באותם גוונים.

שושבינים