מחפש חליפה אפורה לגבר?

שימו לב, שחליפה אפורה היא חובה בארון הבגדים של הגבר. כחלופה לחליפת חתן שחורה בקיץ, חליפה זו לא נראית רשמית מדי, אך אינה חורגת מהסגנון העסקי הקלאסי.

בחנות BONO  חליפות חתן, תמצאו מבחר גדול של חליפות קלאסיות אפורות לחתן. כאן תוכלו לבחור חליפה באיכות הטובה ביותר, במחיר מתאים לכל כיס, המבחר מתאים  לכל אירוע: חתונה, מסיבת חברה, פגישה עסקית, אירוע מיוחד.

 

סגנונות אופנתיים חליפות חתן 2021

לאחר שהחלטת לקנות חליפה אפורה, תחילה עליך להחליט על סגנונה. באופנה מודרנית ישנם 3 סוגים של סגנונות: אירופיים, אנגלים ואמריקאים. ישנם סוגים אחרים, אך הם שייכים לסגנונות הקלאסיים.

חליפת גברים אפורה יכולה להיות מורכבת מהסטים הבאים:

  • ז’קט ומכנסיים (“שניים”);
  • ז’קט, מכנסיים ווסט (“שלוש”).
  • משלימים את החליפה עם חולצה, עניבה או פפיון, מתאימים נעליים

 

איך לעשות בחירה נכונה בחליפות לחתונה?

לא משנה איזו חליפה אפורה תבחר – “שתיים” או “שלוש”, קלאסית  או מודרנית, דמות של החתן הופך לאידיאלי אם:

  • החליפה מתאימה למבנה הגוף ומתאימה היטב;
  • צבע הבד נבחר בהתחשב בגוון העור, צבע העיניים והשיער;
  • סגנון החליפה תואם את סגנון האירוע אליו הוא נלבש.

 

מבין כל הבגדים, חליפת גברים אפורה נחשבת לאחד הסטים האוניברסאליים, אך קשה לבחור בה. החנות שלנו מטפלת בלקוחות, בצורה יוצאת מן הכלל עם יחס אישי ומספקת סביבת נוחה ועזרה של הסטייליסט.

היתרונות קניית חליפות חתונה מאתנו

יש לנו חליפות איכותיות במבחר גדול של דגמים,  שירות אירופי – הסטייליסט שלנו עובד באופן אישי עם כל לקוח, עוזר בבחירת חליפת עסקים או חליפה מושלמת לחתונה.

 

לקוחותינו חוסכים כסף, זמן ועצבים, מקבלים מחירים נעימים ומבחר גדול של חליפות ואביזרים לגבר.

 

 

צבעים אופנתיים לשנת 2021

באופן מסורתי, מומחים מטעם מכון הצבעים והצבעים העולמי של פנטון הציעו שתי פלטות צבעים: ניו יורק ולונדון, אשר ישקפו את מגמת העונה הבאה. הפעם נראה כמה מאותם גוונים בשתי הפלטות, כמו גם גוונים רבים החופפים זה את זה.

להמשיך לקרוא צבעים אופנתיים לשנת 2021

טרנדים צבעוניים באביב 2021 וחליפות לגברים

בעונת חתונות האביב 2021,

צבעי הטרנד יהיו מעט כהים יותר מאשר באביב הקודם. הגוון הכתום כהה יותר החליף את האפרסק המסורתי, אמרלד החליף את הגולן, והבורדו החליף את הסומק. לדברי מומחים ממכון פנטון לחקר הצבעים, “צבע האביב / קיץ של 2021 חורג מעונות השנה ומציע חופש בחירה רב יותר.” אם אתם מתכננים לערוך חתונה בסתיו או בחורף 2020 ותחליטו לדחות אותה לשנה הבאה, אז אלה אולי חדשות טובות. על פי הנתונים שנאספו בדו”ח החתונה, 41.5% מהזוגות המאורסים מתכננים או העבירו את חגיגות החתונה לשנת 2021. למרות שזה לא העשור החדש שמישהו מאיתנו יתרגש כשאנחנו בירכנו על השנה החדשה ב -1 בינואר 2020.

להמשיך לקרוא טרנדים צבעוניים באביב 2021 וחליפות לגברים

חליפות לאירועים משפחתיים

משפחת לומקו

זה קרה, האירוע שחיכיתם לו- הבן האהוב מתחתן, או הבת המהממת. הורי החתן והכלה, לאחר שקיבלו את הבשורה הטובה, מתחילים לחשוב על מתנות לזוג הטרי, לתכנן את החגיגה עצמה ולעזור בבחירת תלבושות לבני הזוג לעתיד. ואז  אימהות ואבות שוכחים שלבחור בגדים לחתונה של ילדם עבור עצמם זה גם עניין חשוב מאוד.

להמשיך לקרוא חליפות לאירועים משפחתיים