חליפות גברים

אירוע משפחתי או פגישת עסקים ? 


BONOSUIT חליפות לכל מטרה ולכל כיס, מגוון רחב של צבעים וגזרות, שירות של תיקונים וגיהוץ וכמובן יחס שעוד לא ראיתם !

pink2

מתלבשים בצורה אופנתית, נוחה ומקובלת.

שני מושגים “אופנתי ומסוגנן” זה לא תמיד הולך רגל ברגל עם “יקר”. חליפה לגבר חייבת לעמוד בכמה דרישות: להיות נוחה, להתאים ולהדגיש מבנה הגוף, תמונה של הלוק צריכה להיות הרמונית ואינדיבידואלית לכל אחד ואחד.

כמובן שכשמדובר בתדמית חגיגית ורשמית, לא תמיד קל למלא את כל הדרישות הללו, אבל זה בהחלט אפשרי. קשה להבחין בין הבדלים ברורים בין דמויות חגיגיות לדמויות רשמיות, כיוון ש”קוד הלבוש” זהה בערך.

אנו נעזור לכם לא רק להיראות אופנתי ויפה, אלא גם להרגיש נוחות מוחלטת!

bez

איך להתלבש בצורה אופנתית לגבר שהוא האורח בחתונה ?

חתונה היא תמיד בילוי נעים. אך על מנת להרגיש בנוחות בחתונה, חשוב ביותר להיות מסוגלים לבחור את הבגדים המתאימים ומושלמים. נגלה לכם על קוד לבוש לגבר אורח בחתונה, כמו כן נציג רעיונות לדמויות עבור גברים צעירים וגברים מבוגרים יותר. פי שבטח הבנתם כבר, לאירועים צריך לדעת להתלבש נכון, כך שיהיה עדיף אם תהיה לכם סבלנות ותשקיעו זמן הנדרש בחיפוש אחר הלוק המושלם. אבל זכרו, מה שלא תבחרו ג’קט, מכנסיים או חולצה, הם צריכים להתאים לכם כמה שיותר מבחינת גיל והגזרה. אם אתם מצליחים לקחת בחשבון את כל החסרונות והיתרונות שלכם, אז אפילו הבגדים הפשוטים והמינימליסטיים יתאימו לכם בצורה מושלמת.

 

Grey two

מידות גדולות ולהפך

גברים הסובלים מעודף משקל צריכים להקפיד מאוד על בחירת הבגדים שלהם. אם החליפה שלהם תהיה צמודה מאוד ומהודקת, דבר ראשון זה ייתן להם הרגשה לא נעימה ולא נוחה. אבל הדבר הכי לא נעים, שכולם יצליחו לזהות  את זה. באופן אידיאלי, עליכם לתפור חליפות אצל תופרת בהזמנה, אך למי יש  זמן לזה ועודף כסף, לכן, פשוט תקנו חליפה מוכנה בחנות ונתאים לכם  אותה לגוף בעזרת תופרת מקצועית שלנו. וזכרו, בגדים בצבעים כהים יותר מתאימים לגברים גדולים, אז תבחרו חליפה בצבע שחור או אפור כהה. חולצה אפורה, כסופה או תכלת תעזור לדלל את הצבעים הכהים. לנציגי המין החזק, בעלי משקל די קטן, נמליץ לבחור בגדים שיסיחו את תשומת הלב מרזותם. אם אנחנו מדברים על מכנסיים, הם חייבים להיות קלאסיים ועם רוחב שלא משתנה בחלקו העליון או התחתון. כשאתם קונים מעיל, בחרו דגמים שבהם השורה התחתונה תפעל אך ורק באמצע הישבן. אם המעיל ארוך יותר או קצר יותר, הוא יגביר את הרזון עוד יותר. ובכן, ולבסוף, בואו נחליט על החולצה. הדגם שתבחרו לעולם לא צריך להיות רחב ושקוף. על גברים רזים, דגמים נראים מושלמים אלה שיושבים בול על הגוף.

כחול תכלת

חליפות לפגישות עסקיות

בגדיו של איש עסקים מגלמים שמרנות, קפדנות, קווים ברורים. בכנסים, במשא ומתן, בסמינרים, קודם כל, כולם שמים לב למראה של אדם, ורק אחר כך מעריכים כישורים מקצועיים. סגנון לבוש עסקי לגברים יעזור להצהיר על מעמד גבוה, מה שמאפשר לך להרגיש ביטחון, לעשות רושם חיובי על השותפים. בפגישות עסקיות לא תהיה הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן עליכם להדגיש את הסטאטוס שלכם עם בגדים, אביזרים יקרים ובשמים.

חליפות לאנשי עסקים

אדם מצליח מבלה זמן רב בעבודה, עורכי דין, רואי חשבון, עובדי הייטק, או כל איש עסקים אחר, שם מעמדו החברתי נשפט על פי מראהו. שותפים פוטנציאליים יוצרים דעה אודות אדם לפי ארון הבגדים שלו, מה שמעיד על שגשוג ורווחה חומרית.

לבוש עסקי מועדף על ידי גברים מכובדים שתופסים דרגות גבוהות בסולם החברתי. בתאגידים קיים כלל קוד לבוש מחמיר המאפשר לאדם מושכל לקבוע מי נמצא מולו – עובד רגיל או מנהל בכיר.

אצלנו בחנות BONO תוכלו למצוא לא רק חליפות לעסקים, אלא גם נעליים ואביזרים שונים, כמו שעונים, סיכות, מטפחות, שיעזרו לאיש עסקים למצוא את המראה השלם, שרמנטי והמושלם עבורו .

אפור בהיר